Кредити готівкою від 1 000 до 50 000 грн.

Умови отримання кредиту максимально прості. Для оформлення Вам буде потрібно всього 2 документи:

Залишіть швидку заявку і ми зателефонуємо:


ВІДПРАВИТИ ШВІДКУ

ЗАЯВКУ »

- Це безкоштовно!Відправка заявки ні до чого Вас не зобов'язує.
Ми розглянемо Вашу заявку в найкоротші терміни.
Після прийняття рішення чекайте дзвінка від нашого менеджера.
 

Кредити готівкою онлайн однаково вигідні для обох сторін: того, кому потрібні гроші, та тієї, що шукає нових клієнтів. Тому представники обох все частіше знаходять один одного в мережі. Завдяки цьому з’являються нові сервіси. Один з них пропонує шукати та оформляти анкету-заяву для отримання кредиту. Він співпрацює тільки з банками.

Оформлення заявки через інтенрнет з використанням сервісу має значні переваги:

  • додатковий комфорт завдяки роботі з ним в будь-яких умовах: вдома, на роботі, в кафе або на пляжі – де завгодно, якщо є бездротовий інтернет;
  • можливість звертатись до нього 24 години протягом доби, кожного дня;
  • раціональне використання часу, що досягається через уніфікованість однієї анкети, яка відправляється до банків-партнерів;
  • безпека кредитної угоди, яка може бути укладена. Сервіс забезпечує безпеку тому, що заява буде відправлена лише до банків.

Умови, які банки пропонують у відповідь на заявку, зовсім не відрізняються від стандартних, що пропонуються для усіх клієнтів. Жодного погіршення не буде: відсотки не збільшаться, кількість документів, які потрібно надати, не буде доповнена додатковими. Звісно, разом з цим залишаються і вимоги до кандидатів, що бажають взяти кредит готівкою. Серед них обмеження за віком: банки через сервіс не нададуть кредит особі, що не досягла 25-річного віку. Якщо людині на час звернення вже виповнилось 65 років – її заява також не буде направлена до установ. Надалі вони будуть змінюватись.

Рішення про те, щоб надати кредит готівкою, кожен банк в залежності від своєї внутрішньої політики, приймає за певний час, що може тривати з кількох годин до кількох днів. Співробітники банка самі передзвонять особі, що звернулась по кредит, коли рішення буде прийнято в позитивному ключі. Щоб отримати дзвінок, потрібно декілька разів пере провірити введений номер при заповненні анкети. Якщо звернення будуть від кількох банків, то користувач має обрати установу, де взяти кредит готівкою, самостійно.

Щоб отримати гроші, особа має приїхати до відділення банку. Передачі коштів буде передувати підписання угоди кредитування.

Якщо онлайн-сервіс лише додає комфорту у виборі банківського кредиту готівкою для мешканців великих міст (насамперед обласних центрів), то для тих, хто проживає в невеличких населених пунктах, він розширює можливості. По-перше, люди можуть звернутись до банку, який не має представництва в їх місті або селищі. Так, до відділення заради угоди та грошей потрібно буде потім приїхати, але це буде єдина поїздка замість низки відвідань міста. Це економить не лише багато їх часу, але й певну суму грошей, які було б витрачено на проїзд.

За допомогою сервісу в кредит банки надають о 50 тисяч гривень. Будь-яка плата за користування сервісом не стягується. Тобто додаткові плюси від такого способу пошуку кредиту для користувача виявляються зовсім безкоштовними.

Беручи до уваги все вищезазначене виявляється, що взяти кредит готівкою онлайн через цей сервіс – найсучасніший, а тому й найкоротший шлях для отримання грошей в борг.