Кредит готівкою у Львові

На сторінках місцевих ЗМІ Львову є об’явлення наступного змісту: «позичу гроші під відсотки у Львові». Люди звертаються до цих осіб та організацій за швидкими грошима не знаючи про те, що можуть учасниками фінансової афери. Та навіть, якщо угода буде зовсім чесна, відсотки за користування грошима в будь якому випадку більші ніж комісія, яка сплачується банкам.

Шукати банківські відділення по всьому місту довго: у Львові працює понад 50 банків, а їх відділень ще більше – 363. І хоча в старому місті вони розташовані дуже скупчено, все одно потрібно буде пройтися або проїхатись майже по всьому центру Львова.

Банки Львову кредити надають на території від парку І. Франка до площі Ринок. Багато відділень від площі Міцкевича вздовж проспекту Шевченко та паралельних йому вулиць. Більше десятка відділень на вулицях Саксаганського, Грушевського та Зеленій, така ж кількість банківських офісів знаходиться на вулиці Сихівській. Ще можливість позичити готівковий кредит у Львові можна пошукати по вулицях Городоцькій, Академіка Гнатюка та Сечових Стрільців.

Але кредити від найбільших банків краще шукати не в місті, а інтернеті за допомогою спеціального сервісу. На його сайті особа заповнює анкету, яка буде заміняти заяву про надання грошового кредиту. Серед відомостей зазначаються персональні данні людини, яка бажає оформити кредит, її вимоги щодо характеристик цієї позики (сума, час повернення).

Сервіс надсилає цю анкету одразу до всіх банківських установ, з якими співпрацює, та котрі відповідають зазначеним вимогам. Коли один чи кілька банків вирішать надати кредит, співробітники самі зателефонують майбутньому клієнту. В ході спів розмови з банківським працівником можна визначити всі особливості та умови надання грошей в кредит у Львові та домовитись про візит до відділення банку. Зовсім уникнути останнього не вдасться через необхідність підписати угоду та отримати гроші, які видаються тільки у його приміщенні.

Для підписання договору кредитування необхідно взяти з собою оригінали документів. Повний перелік зазначить особа, що зателефонує.

Хоч цей спосіб пошуку та отримання грошей і є не занадто складним, сума позики може буди немалою – до 50 000 гривень. Звичайно є певні обмеження, наприклад, вік, статки та наявність постійного місця працевлаштування.